NITROX DIVER

KURZ  EANx (NITROX  DIVER)

Tento program umožní potápěčům používat dýchací směs EANx v rozsahu 21 – 40 % O2 tak, aby jej mohli využívat pro ponory v pásmu hloubek mezi 12 m až 39 m. Potápěč si může zvolit zda se bude potápět se směsí podle tabulek EANx anebo zda zvolí potápěčský počítač či tabulky pro vzduch, a tak získá bezpečnostní rezervu.

EANx vstupní podmínky:

minimální věk 12 let dobrý zdravotní stav (doporučujeme zdravotní prohlídku)

Základní potápěčská výbava: zaplacení kurzu 1 pasová fotografie

CENA: 3.950,- (sleva pro studenty 500,-)

Cena zahrnuje: > teoretickou výuku včetně závěrečné zkoušky > učební materiál > praktický výcvik > výcvikové ponory ve volné vodě (2 ponory) > průkaz potápěče a mezinárodní potápěčský průkaz (karta)

Cena nezahrnuje: dopravu na místo výcviku, plnění nitroxu, náklady spojené s pobytem v místě výcviku. Doba trvání kurzu: cca 2 dny intenzivně Místo konání: Teoretická část probíhá v učebně. Ponory na volné vodě je možné uskutečnit buď v lomech, jezerech, přehradách, nebo v zahraničí (Chorvatsko, Egypt).

Témata kurzu: Standardní nitroxová praxe, používání dekompresní bójky, kompletní plánování ponorů, vybavení a údržba pro nitrox. Po získání základní potápěčské praxe je možno pokračovat ve zvyšování kvalifikace dalším stupněm – AEANx DIVER, DEEP DIVER, RESCUE DIVER a další, opravňujícím držitele k ponorům již poněkud hlubším a náročnějším. Jako BONUS, obdrží každý účastník kurzu, členství v našem potápěčském klubu slevu 10% na veškerou výstroj zakoupenou u naší firmy a slevu na námi pořádané zájezdy.

O jakékoli další informace volejte na tel. čísla: +420777832301